Organizacije

PODRUČNI ODBORI

PODRUČNI ODBOR

PREDSJEDNIK/-ICA

BREZOVICA

 

ČRNOMEREC

 

DONJA DUBRAVA

 

DONJI GRAD

 

GORNJA DUBRAVA

 

GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK

 

MAKSIMIR

 

NOVI ZAGREB ISTOK

 

NOVI ZAGREB ZAPAD

 

PEŠĆENICA - ŽITNJAK

 

PODSLJEME

 

PODSUSED-VRAPČE

SESVETE

 

STENJEVEC

 

TREŠNJEVKA JUG

 

TREŠNJEVKA SJEVER

 

TRNJE

Vladimir Iviček

 

Tomislav Sokol

 

Antun Bačić

 

Davor Zec

 

Siniša Šukunda

 

Mislav Herman

 

Stanko Gačić

 

Frane Barbarić

 

Dražen Hrkač

 

Mario Župan

 

Pere  Semren

 

Zoran Piličić

 

Ante Plazonić

 

Jure Šarić

 

Danijel Samaržija

 

Zvonimir Milas

 

Vedran Mihelčić

 


POVJERENSTVA GRADSKOG ODBORA HDZ-A

Povjerenstvo      –      Predsjednik/ica povjerenstva

1. Povjerenstvo za Zagrebački holding – Dražan Bilokapić
2. Povjerenstvo za gospodarstvo – Ante Sučić
3. Povjerenstvo za proračun i financije – doc. dr. sc. Davor Filipović
4. Povjerenstvo za obrazovanje i znanost – izv. prof. dr. sc. Ana Munk
5. Povjerenstvo za šport – Robert Pavičić
6. Povjerenstvo za kulturu – dr.sc. Dubravka Brezak Stamać
7. Povjerenstvo za zdravstvo – doc. dr. sc. Mario Starešinić
8. Povjerenstvo za socijalnu politiku i osobe s invaliditetom - Katarina Radat
9. Povjerenstvo za zaštitu okoliša i energetiku – doc. dr. sc. Vladislav Brkić
10. Povjerenstvo za graditeljstvo, prostorno uređenje, planiranje i razvoj Grada i komunalne poslove – Gordan Hanžek
11. Povjerenstvo za poljoprivredu i šumarstvo – Davor Zec
12. Povjerenstvo za nacionalne manjine – Ramiz Ajdin
13. Povjerenstvo za promet i prometnu infrastrukturu – doc. dr. sc. Marko Periša
14. Povjerenstvo za regionalni razvoj i EU fondove - Luka Bogdan

 


ZAJEDNICA KLUB UTEMELJITELJA HDZ-A "DR. FRANJO TUĐMAN"
GRADSKA ORGANIZACIJA GRADA ZAGREBA

Pristupnica Klubu utemeljitelja

PREDSJEDNIK GO ZAJEDNICE KLUBA UTEMELJITELJA HDZ-A "DR. FRANJO TUĐMAN"
Radoslav Dumančić

TAJNIK
Gordan Hanžek

RIZNIČAR
Krunoslav Gašparić

DOPREDSJEDNICI

Ivica Nikolac

Tomislav Družak

Ljiljana Šegović Pivac

Trpimir Majcan

 

ČLANOVI GRADSKOG ODBORA

Kapulica, Mario

Nikolac, Ivica

Milas, Zdeslav

Dumančić, Radoslav

Baković, Ile

Kujundžić, Ivan

Barišić, Zdravko

Majcan, Trpimir

Čutura, Dinko

Beljo, Ante

Petrović, Jadranka

Družak, Tomislav

Kolak, Frane

Hanžek, Gordan

Brzović, Ivan

Župan, Alen

Petrač, Božidar

Parač, Bert

Adanić, Stjepan

Jeren, Stjepan

Matoković, Krešimir

Šegović Pivac, Ljiljana

Simunić, Marin

Kutle, Ante

Kocijan, Marica

Maras, Marija

Čačić, Tomislav

Šego, Tomislav

Dumančić, Zvonko

Vetma, Helena

Polić, Mario

Čengić, Šahin

Kos, Marijan

Maldini, Krešimir

Vokić, Stjepan

Vukojević, Nikolina

Ivanda, Zvonimir

Lovrić, Ante

Černy, Vedran

Pušić, Nikola

Viduka, Nenad

Težak, Vid

Milas, Zvonimir

Ožvald, Davor

Ramljak, Zdravka

Vidović, Pilip

Ivančić, Jure

NADZORNI ODBOR

PREDSJEDNIK NADZORNOG ODBORA
Ante Kljajić

ČLANOVI NADZORNOG ODBORA
Bilokapić, Dražen

Kljajić, Ante

Šelendić, Mario

Znaor, Luka

Nikolić, Joško

 

 


Koordinatori Kluba utemeljitelja HDZ-a

po područnim odborima

BREZOVICA
Mladen Mlinarić

ČRNOMEREC
Pilip Vidović

DONJA DUBRAVA
Trpimir Majcan

DONJI GRAD
Vedran Černy

GORNJA DUBRAVA
Mario Polić

GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK
Ivica Čapelj

MAKSIMIR
Vid Težak

NOVI ZAGREB ISTOK
Đuro Vidmarović

NOVI ZAGREB ZAPAD
Željko Sokolić

PEŠĆENICA - ŽITNJAK
Niko Čosić

PODSLJEME
Marijan Kos

PODSUSED - VRAPČE
Marko Kovačević

SESVETE
Ivan Brzović

STENJEVEC
Marin Simunić

TREŠNJEVKA JUG
Helena Vetma

TREŠNJEVKA SJEVER
Krešimir Matoković

TRNJE
Josip Turković

 


GO ZAJEDNICE ŽENA HDZ-a „KATARINA ZRINSKI“
GRADA ZAGREBA

PREDSJEDNICA GO ZAJEDNICE ŽENA HDZ-A „KATARINA ZRINSKI“ GRADA ZAGREBA
Sanda Kulić Makar

TAJNICA GO ZAJEDNICE ŽENA HDZ-A „KATARINA ZRINSKI“ GRADA ZAGREBA
Ivana Milas

ČLANICE GRADSKOG ODBORA ZŽ KZ
Arneri Stella
Brezak Stamać Dubravka
Dropuljić Jujnović Marija                      predsjednica PO Podsused Vrapče          
Dumančić Sandra
Horvat Natalija                                     predsjednica PO Trnje
Hudoletnjak Mirjana                             predsjednica PO Novi Zagreb zapad
Humić Vesna                                        predsjednica PO Pešćenica Žitnjak
Jurišić Kvesić Anka
Katica Dijana 
Koštan Renata
Kovačić Željka                                      predsjednica PO Sesvete
Krešić Rajič Ilijana 
Lisac Šepić Jagoda                              predsjednica PO Maksimir
Lisak Ana
Lukačić Ljubica
Mađerić Margareta
Maletić Ivana
Mandac Ana
Mandaković Dunja                                predsjednica PO Črnomerec
Maras Marija                                         predsjednica PO Trešnjevka jug
Mednolučanin Nada                              predsjednica PO Gornja Dubrava
Mrkonjić Ivana
Obuljen Koržinek Nina
Nakić Lucija
Palić Franciska                                      predsjednica PO Stenjevec
Petrijevčanin Vuksanović Irena 
Petrović Jadranka                                  predsjednica PO Donja Dubrava
Portolan Pajić Ivana                               predsjednica PO Podsljeme 
Radičević Mira                                       predsjednica PO Gornji Grad Medveščak
Radionov Sonja                                     predsjednica PO Donji Grad
Regelja Ivana                                        predsjednica PO Brezovica            
Sumrak Đurđica
Šegović Pivac Ljiljana                           predsjednica PO Trešnjevka sjever
Tolić Olgica
Zbukvić Ivana                                       v.d. predsjednice PO Novi Zagreb istok
Župan Ivana
Župić Ana                

 


MLADEŽ HDZ-a GRADA ZAGREBA

PREDSJEDNIK GO MLADEŽI HDZ-A GRADA ZAGREBA
Maksimilijan Šimrak

TAJNIK
Petar Vranjković

DOPREDSJEDNICI
Mateja Čutura
Vedran Ivanković
Ena Plepelić
Robert Soukup

ČLANOVI PREDSJEDNIŠTVA
Ivan Dominik Dragović
Ivan Gretić
Stipe Kereta

ČLANOVI GRADSKOG ORBORA

Domagoj Bačić
Matej Bagarić
Tomislav Barbarić
Juraj Barbarić
Mika Belušić
Valentino Benko
Ana Maria Božinović
Matej Brečić
Stjepan Cvrlje
Mateja Čutura
Lazo Dodić
Ivan Dominik Dragović
Kruno Gašparić
Zita Grašovec
Ivan Gretić
Lea Habulin
Patrik Hrelec
Vedran Ivanković
Ivona Ivić Hulenić
Jelena Jagnjić
Stipe Kereta
Jakov Kiš
Matej Klaić
Matija Kralj
Marko Kregar
Tea Kutle
Ivan Laco
Karlo Lušo
Marko Maloča
Antonella Mamić
Josip Maranić
Filip Markanović
Antonija Matković
Ivan Medved
Antonio Pavlečić
Ena Plepelić
Maks Prebeg
Maja Rumenjak
Robert Soukup
Ivan Staneković
Viktor Šarac
Ana Šimir
Maksimilijan Šimrak
Pavao Škoko Gavranović
Hrvoje Šoić
Matea Šoljić
Trpimir Štojs
Mirko Tomić
Matija Tomljenović
Ivan Vlašić
Petar Vranjković
Doris Vrebac
Andrea Vuletić
Marko Zadravec
Marijan Živković

NADZORNI ODBOR
Ivan Baudoin
Kristina Galić
Ante Maretić
Nikolina Marković
Jure Mlinarić

PODRUČNI PREDSJEDNICI

BREZOVICA    Ana Šimir
ČRNOMEREC    Filip Markanović
DONJA DUBRAVA    Stipe Kereta
DONJI GRAD    Jelena Jagnjić
GORNJA DUBRAVA    Lazo Dodić
GORNJI GRAD    Stjepan Cvrlje
MAKSIMIR    Trpimir Štojs
NOVI ZAGREB ISTOK    Antonio Pavlečić
NOVI ZAGREB ZAPAD    Vedran Ivanković
PEŠĆENICA-ŽITNJAK    Pavao Škoko Gavranović
PODSLJEME    Ivan Laco
PODSUSED-VRAPČE    Ena Plepelić
SESVETE    Ivan Dominik Dragović
STENJEVEC    Domagoj Bačić
TREŠNJEVKA JUG    Jakov Kiš
TREŠNJEVKA SJEVER    Maks Prebeg
TRNJE    Maksimilijan Šimrak


GRADSKI ODBOR AKADEMSKE ZAJEDNICE "ANTE STARČEVIĆ" GO HDZ-a GRADA ZAGREBA

PREDSJEDNICA AKADEMSKE ZAJEDNICE "ANTE STARČEVIĆ" GO HDZ-A GRADA ZAGREBA
dr. sc. Dubravka Brezak–Stamać

DOPREDSJEDNICI
akademik Vladimir Paar
prof. dr. sc. Miloš Judaš

TAJNIK AKADEMSKE ZAJEDNICE
dr. sc. Zoran Čogelja

ČLANOVI GRADSKOG ORBORA

Arneri, Stella
Bota, Ivan
Brkić, Vladislav
Bubrić, Ante
Ćurić, Mate
Erdeljac, Marko
Herman, Mislav
Kujundžić, Ivan
Madunić, Ivan
Madžar, Tomislav
Matoković, Krešimir
Milas, Ivana
Munivrana, Pero
Pavičić, Marija
Periša, Marko
Portolan Pajić, Ivana
Tolić Alilov, Bernarda